Nowa gra od studia PlayStation trafi na Switch i do Xbox Game Pass w dniu premiery

Xbox Game Pass na DualSense i Switch z boku
PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

MLB The Show 22, choć tworzona przez Sony, stanie się dostępna niemal dla każdego. Tytuł wyjdzie na Nintendo Switch, a nawet trafi do Xbox Game Pass. Na premierę, rzecz jasna.

Choć paradoksalnie nie ma w tym nic dziwnego… brzmi to wszystko jakoś tak „zabawnie”.

MLB The Show 22 od Sony dla Nintendo i Xbox Game Pass

Sony San Diego Studio jest być może nieco mniej popularnym deweloperem ze wszystkich studiów Sony. Niemniej twórcy pod skrzydłami PlayStation odpowiadają m.in. za serię MLB The Show oraz NBA. Najnowsza część tej pierwszej serii trafi jednak nie tylko na konsole PlayStation.

Nie ma w tym większego zaskoczenia, bo poprzednia odsłona także wylądowała na konsolach Microsoftu. Historia lubi się powtarzać, więc i tym razem Sony odpowiada za produkcję, która już w dniu premiery trafi do usługi Xbox Game Pass. Jest to o tyle niewygodna dla posiadaczy PlayStation sytuacja, że oni jednak będą musieli dość sporo za grę zapłacić. Na wersję na PS5 trzeba będzie wyłożyć 70 dolarów, natomiast PS4 – 60 USD. W przypadku Switch mówimy o cenie 60 USD. Entuzjaści Xbox-a dostaną to wszystko w cenie abonamentu.

Wzorem poprzednich części, tytuł nie wyjdzie na PC. Premierę wersji konsolowych zaplanowano na 5 kwietnia. Co ciekawe, wspierana ma być rozgrywka cross-platformowa, a nasze konto również będzie mogło zostać przetransferowane pomiędzy każdą z wersji. Wygodnie.

MLB The Show 22 potwierdza jedynie, że PlayStation faktycznie musi zainwestować w jakąś alternatywę dla XGP. Ponoć projekt „Spartacus” ma szansę na stanięcia do pojedynku z szalenie popularnym Game Passem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia