Xbox Game Pass z ogromną premierą! Hit z potworami od dzisiaj w usłudze

Xbox-Game-Pass
Newsy Xbox Series XOne

Posiadacze konsol Xbox oraz PlayStation musieli trochę poczekać na nadejście Monster Hunter Rise. Ale już jest, a na sprzęcie Microsoftu od razu w Xbox Game Pass.

Oferta Xbox Game Pass na styczeń wzbogaciła się właśnie o kolejna grę. Dzisiaj subskrybenci dostali Monster Hunter Rise, które wcześniej było dostępne jedynie na Nintendo Switch oraz PC.

Monster Hunter Rise debiutuje w Xbox Game Pass

Dzisiaj 20 stycznia, a więc premiera Monster Hunter Rise na konsolach Xbox Series, Xbox One, PlayStation 5 oraz PS4. „Zieloni” mają to szczęście, że od razu mogą pobierać tytuł w ramach subskrypcji Xbox Game Pass. Oto link do gry:

Gra posiada bardzo pozytywne oceny na Steam i wysokie noty od recenzentów. Wersja tytułu na Switch z 2021 roku może się pochwalić ocenami na poziomie 88/100 w serwisie Metacritic.

Monster Hunter Rise to gra RPG akcji, która przeniesie graczy do kolorowej wioski Kamura – spokojnego górskiego regionu, który przyciąga turystów swoją unikalną kulturą i innowacyjnymi technologiami polowań. Po wyposażeniu w zbroję i wybraniu jednego z 14 rodzajów broni, łowcy ruszą do różnych miejsc, takich jak starożytne ruiny sanktuarium, zalany las, piaszczyste równiny i wiele innych. W miarę pokonywania potworów i postępów w grze, przedmioty z poległych wrogów mogą zostać wykorzystane do stworzenia unikalnych broni i zbroi, które zwiększą szanse na sukces i przetrwanie w przyszłości. Łowcy mogą podejmować te wyzwania w pojedynkę lub z maksymalnie trzema innymi graczami w kooperacyjnej grze online.

Opis gry ze sklepu Xbox

To jak, idziesz dzisiaj polować na potwory?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie