Xbox Game Pass traci 6 gier. Wypadną w tym tygodniu

Xbox Game Pass
Newsy PC Xbox Series

Jeszcze w tym tygodniu z abonamentu Xbox Game Pass zniknie aż 6 gier. Mamy zatem ostatnie dni na sprawdzenie tytułów, które jedną nogą są już poza popularnym abonamentem. Na całe szczęście nie ma mowy o kasowaniu najważniejszych produkcji, a raczej ciekawostek, w które najpewniej jeszcze nie zagraliście.

Sześć gier zniknie z abonamentu Xbox Game Pass

Usługi abonamentów z grami mają to do siebie, że regularnie są wzbogacane o nowe produkcje — ale z drugiej strony często tracą też gry, które dodano do nich wcześniej. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż wydawcy zobowiązują się umowami do umieszczania swoich gier w usługach na określony czas. Niekiedy produkcje te dostępne są przez jakiś konkretny okres, inne pozostają na dłużej. Tak czy inaczej, na większość gier w końcu przyjdzie pora.

W tym tygodniu posiadacze abonamentu Xbox Game Pass stracą 6 produkcji:

  • Chicory: A Colorful Tale
  • Farworld Pioneers
  • JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle
  • Pac-Man Museum Plus
  • Little Witch in the Woods
  • Railway Empire 2

Zobacz też: Co nowego w abonamencie Microsoftu?

Gry będą dostępne jeszcze przez parę dni, do 31 maja. Jeżeli chcielibyście zatrzymać je na dłużej, to z pomocą przychodzi sklep Xboksa. Tam znajdziecie wszystkie wymienione produkcje w nowych, niższych cenach. Ostatecznie cieszy jednak fakt, ze abonament opuszczają nieco bardziej niszowe gry, a nie duże produkcje AAA — przynajmniej w tym przypadku.

Źródło: purexbox.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie