Xbox Game Pass - logo - Rainbow Six Extraction

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Xbox Game Pass zyska sporą grę Ubisoftu, w którą zagracie w kooperacji

Xbox oraz Ubisoft ogłosili, że Rainbow Six Extraction od premiery będzie dostępne w ramach usług Xbox Game Pass i PC Game Pass. Ktoś chętny na kooperacyjną rozwałkę z obcymi?

O Rainbow Six Extracion wiadomo od dłuższego czasu, jednakże chyba nikt nie spodziewał się, że gra od dnia swojego debiutu trafi także do subskrypcji Microsoftu. Co lepsze, także Rainbow Six Siege trafi do PC Game Passa, gdzie jeszcze gra nie była dostępna.

Rainbow Six Extraction zostanie udostępnione dla członków Xbox Game Pass i PC Game Pass, umożliwiając im grę na konsolach Xbox i komputerach PC od razu po premierze gry, która odbędzie się 20 stycznia. Rainbow Six Siege, dostępna już w ramach Xbox Game Pass, zostanie udostępniona członkom Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass tego samego dnia, więc gracze PeCetowi będą mieli szansę na jeszcze więcej akcji w Rainbow Six z przyjaciółmi.

– czytamy na stronie Ubisoftu

Być może przegapiliście inną ważną wieść na temat współpracy Ubisoftu i Xboxa. Jak się okazuje, niebawem usługa Ubisoft+ pojawi się także na konsolach „zielonych”. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%