Ubisoft - logo - Ubisoft+

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ubisoft+ nie tylko na PC. Usługa wkrótce na kolejnej platformie

Ubisoft ogłosił na swojej stronie, że zamierza rozbudować zakres swojej usługi Ubisoft+ – specjalnej subskrypcji, która pozwala po uiszczeniu comiesięcznej opłaty grać w produkcje z biblioteki tego francuskiego giganta. Już nie tylko na PC, bo w niedalekiej przyszłości także na Xbox.

Firma Ubisoft ogłosiła, że jej usługa subskrypcji Ubisoft+ pojawi się w przyszłości na konsoli Xbox. Usługa, pierwotnie wprowadzona na komputery PC, umożliwia dostęp do ponad 100 tytułów Ubisoftu za jedną miesięczną opłatą, z grami i DLC dostępnymi w dniu premiery oraz miesięcznymi nagrodami, takimi jak kosmetyki, dodatki, przedmioty w grze i inne.

– pisze Ubisoft na łamach swojej strony

Czasy się zmieniają, a rynek gier musi się do tego dostosowywać. Obecnie dość popularnym systemem wśród dystrybucji mediów są właśnie wszelkiego rodzaju subskrypcje i abonamenty. Gdzie się nie obejrzymy, tam kolejny Netflix, Game Pass i osobiście mi się to jak najbardziej podoba. Płacę stałą kwotę, a wybór mam po prostu przeogromny.

Trzeba przyznać, że wprowadzenie Ubisoft+ na konsole Xbox to świetny ruch, który opłaci się i firmie kojarzonej m.in. z serią Assassin’s Creed i „zielonym”. Powinno to jednocześnie zwiększyć zainteresowanie samą usługą oraz konsolami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się