Xbox Game Pass na pierwszą połowę sierpnia. Nowe gry niebawem trafią do usługi

Xbox Game Pass z nową grą!
Newsy Xbox Series XOne

Już dziś do usługi Xbox Game Pass trafiło genialne Celeste, ale to nie koniec nowości, jakie dla subskrybentów przygotowuje Microsoft. Oto rozpiska na pierwszą połowę sierpnia.

Już wcześniej poznaliśmy parę ciekawych gier (w tym jedną, sporą premierę dla fanów horrorów), które już w sierpniu dołączą do flagowej usługi giganta z Redmond. Microsoft opublikował właśnie szczegółową listę gier na pierwszą połowę sierpnia. Będzie w czym wybierać, choć nie nastawiajcie się na pozycje AAA.

Nowe gry na 1. połowę sierpnia 2023 w Xbox Game Pass:

  • Celeste (Chmura, Konsole, PC) – już dostępne
  • A Short Hike (Chmura, Konsole, PC) – 3 sierpnia
  • Broforce Forever (Chmura, Konsole, PC) – 8 sierpnia
  • Limbo (Chmura, Konsole, PC) – 9 sierpnia
  • Airborne Kingdom (Chmura, Konsole, PC) – 10 sierpnia
  • Everspace 2 (Chmura, Konsole, PC) – 15 sierpnia

Z wymienionych gier najbardziej polecam zawsze świeże Limbo. Gra od zespołu, który stworzył później Inside, to niezwykle mroczna i sugestywna platformówka. W sam raz na wielbicieli posępnych i nieco przygnębiających przygód. Co ciekawe, Playdead zajmuje się od paru lat stworzeniem gry, która porzuci widok z boku i ma być najbardziej zaawansowaną produkcją studia.

Z innych gier, które warto ograć w ramach subskrypcji, nie mogę pominąć dzisiejszej nowości, czyli Celeste. Tak, to kolejna propozycja dla fanów przygodówek. Z kolei A Short Hike zadowoli wszystkich tych, którzy pragną trochę relaksu – tutaj dostaną go z nadmiarem. Warto również skusić się na Everspace 2, o ile dynamiczne kosmiczne strzelanki to Wasza domena.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie