W tym tygodniu do Xbox Game Pass dołączą nowe gry. Wśród nich najlepsza gra o piłce nożnej na świecie

Xbox Game Pass - nowe gry w tym tygodniu.
Newsy PC Xbox Series

W ciągu najbliższego tygodnia do abonamentu Xbox Game Pass dołączy kilka nowych produkcji. Wśród nich nie zabraknie tej najważniejszej, czyli kontynuacji kultowej serii gier piłkarskich. Euro 2024 jeszcze trwa, więc będzie jak znalazł. A co jeszcze dołączy do biblioteki?

Nowe gry w Xbox Game Pass. Co w tym tygodniu?

Jeżeli czekacie na nowe gry w abonamencie Microsoftu, to nowości pojawiają się już w tym tygodniu. Nowe gry w Xbox Game Pass zaczną wpadać już od najbliższego wtorku i będą dopełnieniem czerwcowej oferty.

Oto wszystkie nowości wraz z konkretną datą dołączenia do usługi:

  • EA Sports FC 24 (Czerwiec 25)
  • SteamWorld Dig (Czerwiec 26)
  • SteamWorld Dig 2 (Czerwiec 26)
  • Robin Hood – Sherwood Builders (Czerwiec 27)

Ważne: Po więcej nowości ze świata Game Pass wpadnij tutaj!

Zdecydowanie największą pozycją jest EA Sports FC 24. Chociaż gra powoli dociera do kresu swojej żywotności, to nadal jest warta uwagi. Choćby z uwagi na tryb dla jednego gracza, w którym możemy wcielić się np. w menadżera ulubionej drużyny. Składy nadal są aktualne, ścieżka dźwiękowa świetna… Czego chcieć więcej? Gra będzie dla nas dostępna już we wtorek, czyli od 25 czerwca.

Źródło: purexbox.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie