Do Xbox Game Pass trafiają trzy nowe gry, w tym hit dla fanów dinozaurów

Xbox Game Pass 17 maja
Newsy PC Xbox Series XOne

Już dziś do oferty Xbox Game Pass wlecą (lub wleciały) trzy nowe gry. Nie zabrakło dwóch ciekawych „indyków” oraz większego kąska dla entuzjastów prehistorii.

Xbox Game Pass regularnie dostaje nowe produkcje, skutecznie zachęcając do subskrybowania kolejnych klientów. Tym razem ciężko mówić o samych hitach, ale fani ciekawych pozycji nie powinni narzekać. Tym bardziej, jeżeli lubią odpocząć przy grze albo cenią sobie strategiczne myślenie i… dinozaury.

Do usługi już dzisiaj trafiły dwie ciekawe pozycje, czyli Little Witch in the Woods oraz Umarangi Generation. Z kolei w późniejszych godzinach będziemy mogli pobrać Jurassic World Evolution 2. Zapewne kojarzycie drugą część świetnej strategii w uniwersum Parku Jurajskiego, ale pokrótce streszczę, czemu warto zainteresować się pozostałymi tytułami.

Świetne pozycje w Xbox Game Pass od dzisiaj

Little Witch in the Woods to urokliwa gra przygodowa z elementami RPG w stylistyce pixel-art. Wcielimy się w uczennicę leśnej czarownicy. Sama rozgrywka opiera się na wykonywaniu codziennych obowiązków takiej czarownicy. Tak, wiem, że to niewiele wyjaśnia, ale skupimy się na eksploracji leśnej krainy i poznawaniu zamieszkujących ją istot. Będziemy warzyć eliksiry i pomagać napotkanym postaciom. Nie jest to pozycja dla fanów masakrowania demonów z piekła, ale z pewnością entuzjaści bardziej relaksujących gier powinni idealnie się w niej odnaleźć.

Umarangi Generation to bardzo ciekawa pozycja, która zabiera nas (jak czytamy na karcie gry na Steam) do „gównianej przyszłości”. Produkcja opiera się w zasadzie na idei nieco cyberpunkowego symulatora fotografa. Będziemy więc przemierzać ulice metropolii przyszłości i robić zdjęcia napotkanym na drodze ludziom i obiektom. Dla fanów fotografiii – pozycja obowiązkowa. Tym bardziej że oprócz zdobywania ocen za wykonane fotografie, możemy z czasem odblokować kolejne wyposażenie i dodatki do aparatu.

Ku przypomnieniu, Jurassic World Evolution 2 to strategia ekonomiczna, która pozwala nam na wybudowanie i zarządzanie własnym Parkiem Jurajskim. Skupimy się na hodowli dinozaurów, oprowadzaniu wycieczek i rozbudowie obiektu. Dla fanów filmów z pewnością atrakcją wyda się tryb Chaos Theory, w którym skupimy się na odtwarzaniu wydarzeń znanych z filmów, lecz będziemy próbować zmienić ich przebieg.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie