Xbox Game Pass ma dla was 2 nowe gry. Pobierzecie je już dziś

Xbox Game Pass
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Już dziś posiadacze abonamentu Xbox Game Pass mogą pobrać dwie dodatkowe gry. Te dość niespodziewanie weszły w skład biblioteki popularnej wśród graczy usługi. Choć nie są to może topowe produkcje z segmentu AAA, to nadal mowa o bardzo miłej niespodziance na koniec miesiąca. O jakich grach mowa? Na pewno was zainteresują.

Dwie nowe gry w Xbox Game Pass

Jeżeli jakimś cudem zaczęło brakować wam gier do ogrania przy pomocy abonamentu Xbox Game Pass, to mamy dobrą wiadomość. Do usługi dość niespodziewanie dodano właśnie dwa nowe tytuły. Już dziś możecie pobrać:

  • Go Mecha Ball
  • Phantom Abyss

Pierwsza z wymienionych gier to połączenie specyficznego shootera, pinballa i elementów znanych z gier typu roguelike. W grze przejmiemy kontrolę nad mechem, a gdy nadarzy się okazja, zamienimy się w kulę. Brzmi jak szalony pomysł? W rzeczy samej taki jest, ale to jak najbardziej zaleta tytułu.

Drugi tytuł to Phantom Abyss. Ten jest pewnie znany części z was, bo gra pojawiła się w zeszłym roku jako tytuł we wczesnym dostępie. Teraz jednak możemy ograć pełną wersję po wielu poprawkach i usprawnieniach.

Przy okazji, warto zwrócić uwagę na to, co czeka posiadaczy abonamentu Microsoftu w tym roku. Ostatnio informowaliśmy was, że gry zapowiedziane na 2024 rok to w dużej mierze perełki mocno wyczekiwane przez graczy. Pojawiły się na to całkiem konkretne dowody. Okazuje się, że aż 5 z 10 zapowiedzianych produkcji to jednej z najbardziej wyczekiwanych gier na platformie Steam.

Wśród tytułów można wymienić choćby Stalker 2: Heart of Chernobyl, czy też Ark 2 oraz Frostpunk 2. Wciąż nie mowa przecież o wszystkich grach, w które zagramy dzięki usłudze. Ten rok może być dla graczy (i Microsoftu) naprawdę udany.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie