Nowe gry w Xbox Game Pass. Od dziś można zagrać w dwie dobre produkcje

Xbox Game Pass
Newsy Xbox Series Xbox Series S

Już dziś posiadacze abonamentu Xbox Game Pass mogą rozpocząć rozgrywkę w dwóch nowych grach. Do oferty subskrypcji zostały dodane dwa tytuły, z których każdy powinien trafić w gusta innych użytkowników. Z jednej strony mamy całkiem ciekawy i nowatorski TPP, z drugiej RTS osadzony w znanym uniwersum. Co powiecie na taki zestaw?

Xbox Game Pass otrzymuje dwie nowe gry

Listopad powoli dobiega końca, co oznacza, że do abonamentu Xbox Game Pass muszą trafić pozostałe gry zapowiedziane na ten miesiąc. Dziś do usługi zostały dodane dwa nowe tytuły, które trzeba przyznać, są naprawdę interesującymi grami. O jakich tytułach mowa? Sprawdźcie na naszej miniliście poniżej.

Rollerdrome

Produkcja studia Private Division to bardzo ciekawe połączenie gry akcji z perspektywą TPP i… gry sportowej? Na to wychodzi, bo ten przepełniony akcją tytuł w dużej mierze opiera się na jeździe na rolkach. Rywalizacja z innymi graczami to nie tylko korzystanie z broni palnej, ale również pokonywanie trasy z gracją. W tym pomogą różnorodne triki, choć faktycznie najmocniejszy argument i tak wynika z pistoletów i karabinów.

Trikami uzupełnimy amunicję, a przy okazji pokonywanie kolejnych przeciwników pomoże przywrócić nam zdrowie. Nie jest to może hit z tego roku, ale pomysł na rozgrywkę jest iście ciekawy, dlatego tytuł jak najbardziej zasłużył na to, aby dać mu szansę.

Dune: Spice Wars

Drugi tytuł dołączający do usługi to Dune:Spice Wars, czyli ciekawy RTS od Shiro Games. Rozgrywka przywodzi na myśl wiele innych klasycznych gier strategicznych, w których obejmujemy we władanie jedną z kilku frakcji. Rozgrywka toczy się na pustynnej planecie Arrakis, a naszym głównym zadaniem jest pozyskiwanie potężnej przyprawy poszerzającej świadomość i umożliwiającej kosmiczne podróże.

Zabawa w grze to jednak nie tylko aspekt ekonomiczny, ale także wojenny. Musimy przygotowywać naszą armię po to, aby mogła nas bronić przed wrogimi frakcjami, jak również umożliwiać bardziej agresywną rozgrywkę.

Którą z gier przetestujecie w pierwszej kolejności?

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie