Nowa gra już dostępna w Xbox Game Pass. Dobrze przyjęte RPG akcji

Xbox Game Pass ma nową grę! Bardzo dobrze przyjęte RPG
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass właśnie wzbogacił się o nową pozycję –  Sword and Fairy: Together Forever. To chińskie RPG akcji, które spotkało się z dobrym odbiorem.

Xbox Game Pass ma się dobrze, mimo tego, co ostatnio powiedział prezes PlayStation. Usługa cały czas dostaje nowe pozycje, a gracze mogą poświęcać kolejne godziny na cieszenie się rozgrywką w nowych grach. Od dziś można już grać w kolejny tytuł, choć nie mówimy o premierowej pozycji, a o chińskim RPG-u akcji z 2021 roku.

Sword and Fairy: Together Forever to siódma już część popularnego cyklu. Owszem, „popularnego”, ale nie w naszym kraju, jak zresztą większość wschodnich gier tego typu. Mimo to istnieje spora szansa, że większa liczba graczy zainteresuje się tym tytułem. Jest to bowiem pierwsza gra z serii, która może przemówić do zachodnich odbiorców. Tym razem mamy do czynienia z pełnoprawnym RPG akcji, a nie turowym RPG-iem wzorowanym na gatunku jRPG. Pierwszy raz więc potyczki toczą się w systemie zręcznościowym.

Sword and Fairy zabiera do inspirowanego chińską mitologią świata fantasy, w którym główna bohaterka – wojowniczka Yue Qingshu, wraz z towarzyszącym jej bóstwem, wyruszają, aby pokonać całą armię wyjętych rodem z piekła demonów. Gra cieszy się pozytywnymi recenzjami.

To jednak nie koniec nowości na lipiec, bo pod koniec miesiąca do XGP trafi nowa marka Capcomu, czyli kojarzone nieco z Dino Crisis (ale niezbyt słusznie) Exoprimal. Do tego możemy liczyć na co najmniej trzy inne gry. Zgaduję, że lada moment powinniśmy poznać kolejny zestaw gier.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie