Xbox Polska chwali się nowościami w Xbox Game Pass na luty. Wielkie hity i nie tylko

Xbox Game Pass na luty na wideo Xbox Polska | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

Polski oddział Xbox chwali się na nowym filmie nowościami w Xbox Game Pass na luty 2024. Nie zabrakło wielkich hitów, ale też ciekawych indyków.

Xbox Polska pokazało nowości zmierzające do biblioteki usługi Xbox Game Pass na luty 2024 w kolejnym materiale wideo. Na filmie zobaczymy wszystkie nowości dla abonentów.

Luty jeszcze nie minął, choć czas mija niezwykle szybko. Aby jednak urozmaicić mijającą egzystencję graczom, Xbox proponuje kolejne nowości w swojej flagowej usłudze. Tym razem zobaczymy je na filmowym materiale od polskiego oddziału firmy. To miło, że także i o polskich graczach się pamięta!

Firma wybrała najciekawsze premiery w XGP. Wśród nich nie można pominąć Resident Evil 3 Remake, czyli kolejnej części genialnych odświeżeń od Capcomu. I choć spośród wszystkich remake’ów „trójka” jest akurat najmniej imponująca, fani horrorów nie mogą przejść obok niej obojętnie. Z ważniejszych nowości warto też wymienić Bloodstained: Ritual of the Night. To niezwykle udana metroidvania, która może dostarczyć wielu godzin rozrywki nie tylko fanom gatunku.

Najciekawsze nowości w Xbox Game Pass na luty:

  • Train Sim World 4 (już dostępne)
  • Madden 24 (już dostępne)
  • Resident Evil 3 Remake (13 lutego)
  • Bloodstained: Ritual of the Night (14 lutego)
  • A Little to the Left (14 lutego)
  • PlatUp! (15 lutego)
  • Return To Grace (20 lutego)
Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie