Xbox Game Pass – można już pobierać gry z EA Play

0 komentarzy

Posiadacze abonamentu Xbox Game Pass mogą już przedwcześnie pobierać gry z abonamentu EA Play. Zostaną one odblokowane 10 listopada.

To będzie świetny miesiąc dla abonentów Game Passa. Microsoft szykuje ogrom nowych zapowiedzi, do usługi trafi wiele świetnych produkcji, a na dokładkę w końcu doczekamy się połączenia z EA Play.

Szczególnie to ostatnie wydarzenie powinno ucieszyć fanów wirtualnej rozrywki, bowiem asortyment Xbox Game Pass wzbogaci się o wiele świetnych tytułów ze stajni EA Games.

Pierwsi gracze donoszą, że posiadacze Game Pass Ultimate już pobierać gry z repertuaru EA Play. Jeśli jeszcze nie otrzymaliście takiej możliwości, to powinna się ona pojawić na waszych kontach już niedługo

Warto tutaj wspomnieć o jednej, dość istotnej rzeczy. Gracze pecetowi otrzymają dostęp do usługi dopiero w grudniu. Będzie to wymagać pobrania aplikacji Origin i połączenia waszych kont. Dokładnie instrukcje znajdziecie tutaj.

Po pobraniu gier pozostaje Wam tylko czekać. Wszystkie produkcje zostaną odblokowane już 10 listopada, kiedy to XGP i EA Play oficjalnie się połączą.

Abonament od Electronic Arts zawiera szereg wyśmienitych produkcji takich jak serie Dead Space, Battlefield, Mass Effect i Titanfall. Jeśli jeszcze się z nimi nie zapoznaliście, to teraz macie do tego idealną okazję.

Połączenie dwóch usług otwiera posiadaczom XGP szereg możliwości. Przede wszystkim chodzi tutaj o dostęp do całej masy nowych, świetnych gier, ale także darmowe testowanie najnowszych tytułów premierowych. Dzięki EA Play możemy chociażby sprawdzić zupełnie za darmo FIFA 21.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się