Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox Game Pass – można już pobierać gry z EA Play

Posiadacze abonamentu Xbox Game Pass mogą już przedwcześnie pobierać gry z abonamentu EA Play. Zostaną one odblokowane 10 listopada.

To będzie świetny miesiąc dla abonentów Game Passa. Microsoft szykuje ogrom nowych zapowiedzi, do usługi trafi wiele świetnych produkcji, a na dokładkę w końcu doczekamy się połączenia z EA Play.

Szczególnie to ostatnie wydarzenie powinno ucieszyć fanów wirtualnej rozrywki, bowiem asortyment Xbox Game Pass wzbogaci się o wiele świetnych tytułów ze stajni EA Games.

Pierwsi gracze donoszą, że posiadacze Game Pass Ultimate już pobierać gry z repertuaru EA Play. Jeśli jeszcze nie otrzymaliście takiej możliwości, to powinna się ona pojawić na waszych kontach już niedługo

Warto tutaj wspomnieć o jednej, dość istotnej rzeczy. Gracze pecetowi otrzymają dostęp do usługi dopiero w grudniu. Będzie to wymagać pobrania aplikacji Origin i połączenia waszych kont. Dokładnie instrukcje znajdziecie tutaj.

Po pobraniu gier pozostaje Wam tylko czekać. Wszystkie produkcje zostaną odblokowane już 10 listopada, kiedy to XGP i EA Play oficjalnie się połączą.

Abonament od Electronic Arts zawiera szereg wyśmienitych produkcji takich jak serie Dead Space, Battlefield, Mass Effect i Titanfall. Jeśli jeszcze się z nimi nie zapoznaliście, to teraz macie do tego idealną okazję.

Połączenie dwóch usług otwiera posiadaczom XGP szereg możliwości. Przede wszystkim chodzi tutaj o dostęp do całej masy nowych, świetnych gier, ale także darmowe testowanie najnowszych tytułów premierowych. Dzięki EA Play możemy chociażby sprawdzić zupełnie za darmo FIFA 21.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się