Nowości w Xbox Game Pass. Znamy resztę oferty na marzec 2023

Xbox Game Pass z gigantyczną niespodzianką. Legenda RPG dostępna
Newsy PC Xbox Series XOne

Poznaliśmy resztę marcowej oferty w Xbox Game Pass. Microsoft pochwalił się dwiema pozycjami, które niebawem trafią do usługi.

Czy mamy znów tak samo potężną ofertę, co od pewnego czasu? Xbox jest “w ogniu” i cały czas przedstawia nam coraz to ciekawsze nowości. Na początku tego roku do usługi wleciały w końcu wielce oczekiwane premiery – Wo Long: Fallen Dynasty, Atomic Heart, a także niespodziewany hicior pokroju Hi-Fi Rush.

Już niedługo możemy liczyć na kolejne nowości. Zgodnie z poprzednimi zapowiedziami, w kwietniu dostaniemy GhostWire: Tokyo, czyli dość głośną produkcję studia Tango Gameworks. To o tyle ważne, iż tytuł trafi do XGP premierowo, bo wcześniej ukazał się jedynie na PS5 oraz PC. To nie koniec świetnych nowości – ofertę na kwiecień znajdziecie tutaj.

Teraz jednak skupmy się na reszcie marca. Ten, niestety, nie zapowiada się równie bogato. Jasne, może i MLB The Show ma w Polsce swoich fanów (tych… paru) a Infinite Guitars ma potencjał, aby stać się zaskakującym hitem. Tyle że… no właśnie, to tyle. Do końca marca możemy więc liczyć na jeszcze dwie pozycje w XGP.

Xbox Game Pass – oferta na 2. połowę marca 2023:

  • MLB The Show 23 (konsole, chmura) – 28 marca
  • Infinite Guitars (PC, konsole, chmura) – 30 marca

No i to tyle. No, ale z drugiej strony ciężko tu się czepiać. Ostatnio mieliśmy w XGP sporo ciekawych nowości, więc nic dziwnego, że dobra passa musiała zostać przerwana. Nawet jeżeli chwilowo. Z drugiej strony w kwietniu znika też parę naprawdę świetnych tytułów. Pełną ich listę znajdziecie w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie