Pożegnajmy kolejne gry z Xbox Game Pass. Macie niewiele czasu na zagranie

Xbox Game Pass znów do kupienia za 4 zł. Promocja wróciła
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass traci parę ciekawych pozycji i to już 1 kwietnia. Niestety, nie będzie to żart na Prima Aprilis, bo tytuły faktycznie znikną z oferty.

Xbox Game Pass cały czas onieśmiela inne usługi i subskrypcje swoją ofertą. Mamy dzięki niemu dostęp do oszałamiającej wręcz ilości rewelacyjnych gier. Problem w tym, że nie są one na zawsze. Gracze zdani są na łaskę Microsoftu, który stara się ciągle dodawać nowe rzeczy, ale czasami trzeba co nieco usunąć. I teraz niestety przychodzę do Was z tą gorszą wiadomością.

Xbox Game Pass – gry, które 1 kwietnia 2023 zostaną usunięte z usługi:

  • Double Dragon Neon
  • Clustertruck
  • MLB The Show 22
  • Power Rangers: Battle for the Grid
  • Kraken Academy!!
  • A Memoir Blue
  • Chinatown Detective Agency

Na szczęście nie jest tak źle! Tym razem możemy i tak spodziewać się usunięcia paru ciekawych tytułów, ale na szczęście na próżno szukać w nich jakiegoś megahitu. Nie oznacza to jednak, że jeżeli nie zainteresujemy się tymi grami, nic nie stracimy. Jest wręcz przeciwnie i o ile większości z powyższych gier nie kojarzę (winny!), o tyle fani baseballa mogą opłakiwać stratę udanego MLB The Show 22, a reszta – Chinatown Detective Agency.

To ostatnie jest ukrytą perełką XGP, która zapewne nie zainteresowała zbyt wielu graczy. A wielka szkoda, bo tytuł jest klimatyczną opowieścią detektywistyczną neo-noir, w której musimy korzystać z wielu narzędzi z prawdziwego świata, aby rozwiązać sprawy w grze. Pomysł bardzo ciekawy i rzadko wykorzystywany, ale z pewnością spędzi sen z powiek wielu domorosłym detektywom. Na pewno warto, o ile macie jeszcze trochę czasu przed 1 kwietnia 2023 roku, gdy powyższe gry znikną z oferty XGP.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie