Gra z PS Plus w kwietniu trafi do Xbox Game Pass. Oto 5 tytułów, które wylądują niedługo w usłudze Microsoftu

Xbox Game Pass dostanie potężny zestaw 13 nowych gier
Newsy

Choć dopiero połowa marca, znamy już pięć gier, które zawitają w kwietniu w Xbox Game Pass. Jedna z nich wcześniej wyląduje w PS Plus.

Choć marzec jeszcze w pełni i wielu graczy nie myśli nawet o kwietniowych nowościach w Xbox Game Pass, warto o nich wspomnieć. Póki co, poznaliśmy pięć gier, które dołączą do usługi Microsoftu w przyszłym miesiącu. Na czele stoi Ghostwire: Tokyo, czyli gra, która obecnie jest dostępna jedynie na PS5 oraz komputerach PC. Co ciekawe, 21 marca tytuł wpadnie do oferty PS Plus Extra, a w XGP zobaczymy ją 12 kwietnia.

Xbox Game Pass kwiecień 2023. Oto pewne gry

Zatem mamy w kwietniu świetne Ghostwire: Tokyo. Wraz z debiutem na konsolach Xbox Series oraz w usłudze XGP, tytuł otrzyma bardzo dużą i ważną aktualizację. Wyeliminuje ona nie tylko błędy, lecz również doda m.in. nowy tryb oraz mnóstwo aktywności. O szczegółach przeczytasz w tej wiadomości.

Kolejna gra z kwietnia w XGP, to Minecraft Legends. To strategiczna gra akcji osadzona w sandboxowym znanym uniwersum. Ciekawe, jak przyjmie się taki eksperyment! Dalej mamy Everspace 2, które pojawi się póki co jedynie w Game Pass na PC. To kontynuacja wydanej w 2017 roku kosmicznej strzelanki z elementami RPG. Fani indyków otrzymają z kolei The Last Case of Benedict Fox oraz Homestead Arcana.

Konkretne daty udostępnienia gier w usłudze (oprócz jednej, nieznanej jeszcze daty) oraz trailery zobaczysz poniżej:

  • Everspace 2 — 6 kwietnia (tylko w PC Game Pass)
  • Ghostwire: Tokyo — 12 kwietnia
  • Minecraft Legends — 18 kwietnia
  • The Last Case of Benedict Fox — 27 kwietnia
  • Homestead Arcana – ?

To oczywiście nie wszystkie gry, które zawitają w kwietniu do usługi Microsoftu. Pełną listę opublikujemy, kiedy tylko zostanie ujawniona.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie