Xbox Game Pass na luty. Wyciekły kolejne gry, w tym jedna wielka premiera

Xbox Game Pass - logo
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

W sieci pojawił się wiarygodny przeciek dalszej części oferty Xbox Game Pass na luty 2022. Gracze zgarną kilka ciekawych tytułów na konsole, PC i xCloud.

Subskrybenci usługi Microsoftu mają dostać w swoje ręce pięć kolejnych produkcji. Wśród nich znajdzie się jedna z największych premier tego miesiąca.

Oto gry, które mają trafić do Xbox Game Pass w drugiej połowie lutego:

  • Total War: Warhammer III
  • Roboquest
  • Madden NFL 22
  • Super Mega Baseball 3
  • Galactic Civilizations III

Obecność Total War: Warhammer III w Game Passie potwierdzono jeszcze w listopadzie zeszłego roku, więc dodanie gry do zestawu nie jest żadnym zaskoczeniem. Produkcja zbiera bardzo pozytywne oceny i w tej chwili jest jedną z najlepiej ocenianych gier początku tego roku.

Pozostałe tytuły również ucieszą wielu subskrybentów Game Passa. Roboquest to szybka strzelanka dla fanów roguelite, Galactic Civilizations III jest strategią 4X, a Madden NFL 22 i Super Mega Baseball 3 chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

Xbox Game Pass - wyciekłe gry na luty
Źródło: Bilibil-kun dzięki Idle sloth

Nie wiemy kiedy powyższe tytuły będą dostępne dla subskrybentów Game Passa. Biorąc pod uwagę, że Total War: Warhammer III debiutuje 17 lutego, najpewniej to w ten dzień Microsoft udostępni omawiane gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie