GTA V wróciło do Xbox Game Pass. W lipcu kolejne spore premiery w usłudze

Xbox Game Pass z GTA V od teraz. Lista 8 nowości w lipcu
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass w lipcu 2023 nie tylko dostał dość nagle GTA V, ale i szykować się możemy na kolejne potencjalne hity. Lista nowości zapowiada się obiecująco.

Raczej nikt się nie spodziewał, że wielki hit Rockstara i bodaj jedna z najważniejszych gier w historii komputerowej rozrywki tak nagle powróci do usługi Xbox Game Pass? No, ja przynajmniej nawet na to nie liczyłem, ale gracze mogą cieszyć się legendarnym już w zasadzie tytułem od wczoraj. To jednak nie koniec, bo lipiec 2023 zapowiada się naprawdę obiecująco.

Xbox Game Pass – nowości w lipcu 2023:

  • Grand Theft Auto V (Chmura, konsole) – już dostępne
  • Sword and Fairy: Together Forever (Chmura, konsole, PC) – już dostępne
  • McPixel 3 (Chmura, konsole, PC) – 6 lipca
  • Common’hood (Chmura, konsole, PC) – 11 lipca
  • Insurgency: Sandstorm (PC) – 11 lipca
  • Exoprimal (Chmura, konsole, PC) – 14 lipca
  • Techtonica (Game Preview – Chmura, konsole, PC) – 18 lipca
  • The Cave (Chmura i konsole) – 18 lipca

Co ciekawe, posiadacze Xbox Series X i S mogą liczyć na GTA V w wersji next-gen (m.in. z zaimplementowanym ray-tracingiem). Jeżeli jednak korzystacie z poprzedniej generacji, możecie pobierać grę w “klasycznej” wersji. Niestety PeCetowcy GTA V nie zagrają, bo XGP oferuje jedynie wersję na konsole… no i w chmurze, w razie czego.

To jednak nie koniec nowości. Na uwagę zdecydowanie zasługuje świetną wieloosobowa i klimatyczna strzelanka Insurgency: Sandstorm. Warto też zwrócić uwagę na Exoprimal – to w końcu zupełnie nowa marka Capcomu. Fani gier niezależnych mogą znaleźć sporo dobrego w The Cave. Z kolei trzecia część serii McPixel to doskonały zabijacz czasu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie