To nie koniec “obcinania” oferty Xbox Game Pass w kwietniu 2023

Xbox Game Pass dostanie potężny zestaw 13 nowych gier
Newsy Xbox Series XOne

W tym miesiącu z usługi Xbox Game Pass wyleci jeszcze kilka tytułów, w tym świetnie oceniany Dragon Quest Builders 2. W sumie, stracimy pięć kolejnych gier.

Xbox Game Pass w kwietniu 2023 pozbędzie się jeszcze pięciu gier. Dopiero co z usługi usunięto np. Rainbow Six Extraction, The Long Dark czy Life is Strange: True Colors. A co jeszcze nam odbiorą?

Xbox Game Pass – oto gry, który zostaną usunięte w kwietniu

W zakładce “Leaving Soon” na stronie Microsoftu pojawiły się kolejne gry, które opuszczą usługę XGP. To 5 gier, które zostaną usunięte 30 kwietnia:

  • Bugsnax – PC / Xbox / Chmura
  • Destroy All Humans! – PC / Xbox / Chmura
  • Dragon Quest Builder 2 – PC / Xbox / Chmura
  • Tetris Effect Connected – PC / Xbox
  • Unsouled – PC / Xbox / Chmura

Jedną z lepszych gier, które wylecą z usługi, jest niewątpliwie Dragon Quest Builders 2. Średnia z ponad 60 recenzji dla tego tytułu, zebranych przez Metacritic, wynosi aż 86/100. Zatem jeśli nie mieliście jeszcze okazji pograć w ten tytuł, naprawdę warto. Tak samo, jak warto sprawdzić Destroy All Humans!. To kolejna gra, której szczególnie mi szkoda.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie