Poznaliśmy tytuł pierwszej kwietniowej gry w Xbox Game Pass

Xbox Game Pass - oto pierwsza gra w kwietniu | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series

Znamy już tytuł gry, która w kwietniu zasili ofertę Xbox Game Pass. Gracze mogą spodziewać się dość dziwnego podejścia do gatunku gier wyścigowych.

Od razu zaznaczę, że Turbo Golf Racing, bo o tym tytule mowa, już teraz jest dostępny w ramach Xbox Game Pass. Subskrybenci od 2022 roku mogą rozgrywać dziwaczne mecze w tej grze wyścigowej w ramach wczesnego dostępu. Teraz jednak tytuł w końcu opuszcza early access. Zapewne nikt nie poczuje się zaskoczony tym, że na premierę wersji 1.0 również będzie w ofercie Microsoftu.

Pierwsza gra w kwietniu w Xbox Game Pass

Turbo Golf Racing to dość zwariowana i całkiem ciekawa gra wyścigowa, która jest także… golfem. Ale takim z samochodami. Wiem, brzmi dziwnie, ale na Steam tytuł cieszy się pozytywnymi opiniami graczy, choć nie ma ich wiele. Subskrybenci Game Passa nie muszą za niego płacić, także najpewniej spora liczba graczy pochodzi właśnie stamtąd. Deweloperzy postanowili podzielić się oficjalną datą premiery pełnej wersji. Turbo Golf Racing zadebiutuje więc już 4 kwietnia. Tytuł opuści wczesny dostęp, lecz nadal będzie dostępny w ofercie Xbox Game Pass.

To “Rocket League z golfem” spotkało się również ze sporym zainteresowaniem subskrybentów. Okazuje się, że grę we wczesnej wersji pobrano ponad milion razy, co jest sporym wynikiem, jak na mało reklamowany tytuł indie. Twórcy mogą więc cieszyć się sukcesem, a fani oczekują na pełną wersję.

W przypadku pełnej wersji mówimy o dodaniu kolejnych map, trybów i elementów customizacji. Jest więc na co czekać. Deweloperzy liczą na to, że ich pozycja zdobędzie jeszcze większą liczbę graczy, gdy tylko trafi na rynek w wydaniu 1.0.

Niedawno Microsoft ogłosił oficjalną listę nowości w marcu 2024 roku. Wśród nich dominuje parę hitów, w szczególności Diablo IV. Wielki hicior Blizzarda zmierza do usługi już 28 marca bieżącego roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie