Xbox Game Pass rozbłysło kolorami dzięki dzisiejszej premierze. Nowa gra do pobrania

Xbox Game Pass z nowymi grami exclusive | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

Dzisiaj premiera niezwykle kolorowej gry niezależnej, która powinna przypaść do gustu fanom nieśpiesznych i relaksujących gier narracyjnych. Pobierzesz ją w ramach Xbox Game Pass.

Choć Dordogne debiutuje dzisiaj (13 czerwca) na wszystkich głównych platformach, to jedynie posiadacze konsol Xbox oraz komputerów PC mogą ograć ten tytuł w abonamencie. Gra z miejsca trafia do XGP.

Xbox Game Pass w czerwcu z kolorową premierą

Dzisiejszego popołudnia subskrybenci usługi Microsoftu będą mogli pobrać Dordogne przechodząc pod poniższy adres:

To narracyjna gra fabularna, podczas której wcielisz się w postać Mimi. Dziewczynka odkrywa wspomnienia z dzieciństwa i czasów spędzonych ze swoją zmarłą babcią. Wszystko po to, by już jako dorosła osoba odkryć skrywane rodzinne tajemnice.

Podczas swojej przygody przypomnij sobie zapomniane chwile, widoki, zapachy, dźwięki i wrażenia. Opisz te żywe wspomnienia w swoim dzienniku jako rodzinne wspomnienia Mimi. Są one unikalne dla twojego doświadczenia i stanowią nostalgiczne, wzruszające odzwierciedlenie twojej podróży.

Steam

Deweloperzy zadbali o piękne ręcznie malowane tła, obiecując nam wyjątkową i pełną ciepła narracyjną podróż. Oto premierowy zwiastun:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie