Xbox Game Pass rozbłysło kolorami dzięki dzisiejszej premierze. Nowa gra do pobrania

Xbox Game Pass z nową grą z
Newsy PC Xbox Series XOne

Dzisiaj premiera niezwykle kolorowej gry niezależnej, która powinna przypaść do gustu fanom nieśpiesznych i relaksujących gier narracyjnych. Pobierzesz ją w ramach Xbox Game Pass.

Choć Dordogne debiutuje dzisiaj (13 czerwca) na wszystkich głównych platformach, to jedynie posiadacze konsol Xbox oraz komputerów PC mogą ograć ten tytuł w abonamencie. Gra z miejsca trafia do XGP.

Xbox Game Pass w czerwcu z kolorową premierą

Dzisiejszego popołudnia subskrybenci usługi Microsoftu będą mogli pobrać Dordogne przechodząc pod poniższy adres:

To narracyjna gra fabularna, podczas której wcielisz się w postać Mimi. Dziewczynka odkrywa wspomnienia z dzieciństwa i czasów spędzonych ze swoją zmarłą babcią. Wszystko po to, by już jako dorosła osoba odkryć skrywane rodzinne tajemnice.

Podczas swojej przygody przypomnij sobie zapomniane chwile, widoki, zapachy, dźwięki i wrażenia. Opisz te żywe wspomnienia w swoim dzienniku jako rodzinne wspomnienia Mimi. Są one unikalne dla twojego doświadczenia i stanowią nostalgiczne, wzruszające odzwierciedlenie twojej podróży.

Steam

Deweloperzy zadbali o piękne ręcznie malowane tła, obiecując nam wyjątkową i pełną ciepła narracyjną podróż. Oto premierowy zwiastun:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie