“Rosyjski BioShock” dostępny w Xbox Game Pass

Xbox-Game-Pass-Atomic-Heart
Newsy Xbox Series XOne

Usługa Xbox Game Pass pozwala pograć w jedną z najgłośniejszych premier lutego. Subskrybenci otrzymali dostęp do Atomic Heart w dniu premiery gry.

Atomic Heart zadebiutowało kilkanaście godzin temu na komputerach PC oraz konsolach Xbox i PlayStation. Posiadacze PeCetów i “zielonych” konsol mają o tyle lepiej, że mogą pograć w tytuł dzięki subskrypcji Xbox Game Pass.

Xbox Game Pass z Atomic Heart

Tytuł jest dostępny dzięki usłudze XGP, zatem nie trzeba za niego płacić 299 zł. Wystarczy abonament:

Gra nie miała lekko ostatnimi czasy, a to ze względu na to, że odpowiada za nią rosyjskie studio Mundfish. Jakiś czas temu pojawiły się oskarżenia, że twórcy gry zbierają dane dla rosyjskiego rządu. Ciekawe, czy miało to wpływ na oceny produkcji, która w recenzjach wypadła całkiem nieźle, lecz nie rewelacyjnie.

Kto czeka na kolejne duże nowości w usłudze Microsoftu, już wkrótce będzie miał co robić. Już na początku marca subskrybenci będą mogli pobierać np. Wo Long: Fallen Dynasty. To jednak nie jedyna nadciągająca i ujawniona już nowość. Pełną listę na najbliższe dni publikowaliśmy w tej wiadomości.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie