Nowe gry w Xbox Game Pass. Niebawem wielka premiera oczekiwanego soulslike’a

Xbox Game Pass dostanie 4 nowe gry, w tym oczekiwaną premierę
Newsy PC Xbox Series XOne

Już niebawem do Xbox Game Pass trafią kolejne 4 pozycje. Tym razem mowa o “indykach”, ale nie tylko – w kńcu zadebiutuje Wo Long: Fallen Dynasty.

Oferta XGP na luty i tak prezentowała się naprawdę nieźle. Dostaliśmy parę naprawdę ciekawych premier, a także kilka mniejszych, ale wcale nie gorszych tytułów. Jeszcze w lutym dostaniemy kolejną porcję gier, a na początku marca następne dwa tytuły, z czego jeden może okazać się sporym hitem.

Xbox Game Pass na luty i marzec 2023:

  • Merge & Blade (Chmura, konsole, PC) – 28 lutego
  • Soul Hackers 2 (Chmura, konsole, PC) – 28 lutego
  • F1 22 (konsole, PC) – 2 marca (Xbox Game Pass Ultimate/EA Play)
  • Wo Long: Fallen Dynasty (Chmura, konsole, PC) – 3 marca

Oznacza to, że już za parę dni będziemy mogli zagrać w bardzo ciekawy, acz “indyczy” Merge & Blade, które nie jest do końca tym, co sugeruje nazwa. Ta, a tak przynajmniej mam ja, kojarzy się mocno z Mount & Blade. Tym razem jednak jest to połączenie gry logicznej z tzw. auto-battlerem. Z kolei Soul Hackers 2 to kolejna gra od twórców Persony, studia Atlus. Możemy spodziewać się cyberpunkowego jRPG-a z turowym systemem walki.

Najciekawiej jednak zapowiada się początek marca. Dostaniemy wtedy F1 22, które trafia do abonamentu EA Play. Gry traktującej o wyścigach formuły pierwszej chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Z kolei Wo Long: Fallen Dynasty może okazać się nieoczekiwanym hitem tego roku. Jest to bowiem kolejny soulslike od utalentowanych twórców cyklu NiOh. Udamy się do Chin epoki Trzech Królestw, gdzie zmierzymy się nie tylko z ludźmi, ale i potworami. Zapowiada się nieźle.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie