Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Czarnobyl – zwiastun serialu od Rosjan. Agent CIA i prawda o katastrofie

W sieci wylądował zwiastun nowego serialu Czarnobyl, który jest określany jako rosyjska odpowiedź na niedawny serial HBO.

Serial Czarnobyl od HBO zdobył ogromną popularność, lecz nie każdemu się spodobał. Rosja skrytykowała serial za głoszenie nieprawdy o katastrofie. Tę ma pokazać ich serial Czarnobyl, który doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna.

Jak informuje Wprost.pl, rosyjski serial Czarnobyl ma składać się z 12 odcinków. Data premiery nie została ujawniona, lecz powinniśmy spodziewać się debiutu serialu jeszcze w tym roku.

Reżyserem produkcji został Aleksiej Muradow, który twierdzi, że fabuła serialu została oparta na teorii o amerykańskim agencie, który w dniu katastrofy znajdował się na terenie elektrowni– Istnieje teoria, że amerykanie szpiegowali w elektrowni jądrowej w Czarnobylu, a wielu historyków nie zaprzecza, że w dzień eksplozji agent wrogiego wywiadu był obecny na miejscu – mówi reżyser. Muradow twierdzi, że jego serial przedstawi widzom prawdą o katastrofie.

Za serial odpowiada NTV, rosyjska stacja o charakterze prorządowym, należąca do spółki Gazprom-media.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%