Dziś kolejna wyprzedaż na Steamie. O której startują promocje?

Steam i pieniadze
PC

Już dziś wieczorem wystartuje kolejna wyprzedaż na platformie Steam, tym razem z okazji Chińskiego Nowego Roku. Gracze korzystający z PC skorzystają z całej masy zniżek na gry w sklepie Valve.

Lunar New Year Sale powinno ruszyć dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego i potrwa do 3 lutego. Biorąc pod uwagę ostatnie rekordy Steam i ogromne zainteresowanie wyprzedażami na tej platformie, nastawiałbym się raczej, że ze sklepu spokojnie skorzystamy koło 19:30 lub 20:00. Przeciążenia serwerów to standard w trakcie większych promocji w sklepie Valve.

Jak to zazwyczaj bywa, nie wiemy jakie gry pojawią się na wyprzedaży. Konkretne zniżki i oferty poznamy dopiero w chwili rozpoczęcia się wydarzenia na platformie. Zazwyczaj do promocji łapie się spora część najważniejszych gier z całej ofert sklepu.

Możliwe, że wraz z wyprzedażą odbędzie się też mini-event związany z kartami kolekcjonerskimi lub innymi funkcjami Steama. W tym przypadku również w tej chwili nie możemy niczego potwierdzić i trzeba jeszcze uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

Jeśli chcecie być na bieżąco ze zniżkami na gry, sprzęt i gadżety, obserwujcie nasz dział z promocjami. Pojawią się tam również informacje na temat wyprzedaży na Steamie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie