Nowa wyprzedaż na Steam. Gigantyczne promocje na mnóstwo wyjątkowych gier

Wyprzedaż na Steam z piratami i ninja ruszyła | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Ruszyła nowa wyprzedaż na Steam, której motywem przewodnim są piraci albo ninja. Lub też piraci i ninja, jak to woli. Co kupimy w niższych cenach?

Wydawać by się mogło, że nie trzeba szczególnej okazji ani motywu przewodniego, aby zachęcić graczy do oszczędzania. W praktyce jednak Valve wpada na coraz dziwniejsze pomysły związane z akcjami rabatowymi na swojej platformie. Nowa wyprzedaż na Steam nosi nazwę „Piraci kontra Ninja” i jest dokładnie tym, o czym myślicie.

Wyprzedaż na Steam z tysiącami gier z ninja i piratami

Ninja a piraci to dość odległe od siebie tematy. Mimo wszystko Valve postanowiło złączyć je w jedno i wystartował z wyprzedażą gier związanych właśnie z tymi dwiema tematykami. Oznacza to, że na tysiące gier kojarzących się z jednym lub z drugim obowiązują obecnie spore przeceny. Co ciekawe, możemy zaoszczędzić na wielu mniejszych indykach, ale i na tytułach z najwyższej półki. Nie musicie być fanami żeglugi lub dalekowschodnich klimatów, aby zainteresować się nową ofertą.

Najciekawsze okazje dotyczą także wielu polskich gier! Taniej kupimy nadal świeżego Ghostrunnera 2 czy krótkie, ale bardzo treściwe Trek to Yomi. Sengoku Dynasty spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem graczy, z kolei Sea of Thieves nadal żyje i bawi jak nigdy wcześniej. Warto również zwrócić uwagę na coś dla fanów wyzwań – Nioh lub też serię Ninja Gaiden.

Najciekawsze promocje na gry w ramach wyprzedaży:

To oczywiście tylko część z całej gamy gier w promocji na Steam. Polecam zajrzeć na stronę główną akcji, aby samemu znaleźć coś dla siebie. Festiwal trwa do 29 stycznia, do godziny 19:00.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie