Wielka wyprzedaż gier z zombie, wampirami i innymi diabelskimi pomiotami

Wielka wyprzedaż gier z zombiakami i wampirami na GOG
Newsy PC

Na GOG.com ruszyła nowa wyprzedaż gier, której motywem przewodnim są wampiry, zombiaki i tym podobne nieumarłe byty. Sporo kultowych pozycji znajdziecie taniej.

Nie sposób nie kochać GOG-a za obfitą bibliotekę kultowych gier sprzed lat, a także dzisiejszych, dość niszowych pozycji. Znajdziemy tam oczywiście tytuły AAA, jednak nie stanowią raczej głównego obszaru zainteresowań platformy. Niezależni deweloperzy mają jednak do siebie to, że nie ogranicza ich rynek, więc mogą tworzyć tak naprawdę co im się żywnie (lub nie, o tym zaraz) podoba. Mogą też wracać do motywów, które były popularne przed laty, ale zaginęły jakoś w pomrokach dziejów.

Nowa wyprzedaż gier na GOG

Takim motywem są choćby wampiry. W ostatnich latach dostaliśmy kilka gier w tym klimacie, ale niegdyś było ich mnóstwo. Niedawno wyszedł co prawda Redfall, ale na jego jakość najlepiej spuścić zasłonę milczenia. Nowa wyprzedaż zadowoli wszystkich fanów wampirów, którzy nie czują się usatysfakcjonowani nowym dziełem Arkane. Oczywiście nieumarli to także choćby zombiaki, których w grach wideo jest istne zatrzęsienie, ale to przecież motyw, które nigdy się nie nudzi. No, prawie.

Uzyskaj do 90% zniżki na wyprzedaż Zombie Gogalypse! Sprawdź gry takie jak Dying Light, They Are Billions i Legacy of Kain. Dołącz do lub walcz przeciw nieumarłym zombie, wampirom i innym potworom. Pospiesz się, ograniczony czas!

– zachęca do wyprzedaży GOG

Na stronie wydarzenia znajdziemy zestawienie najciekawszych i najpopularniejszych ofert. Możecie liczyć na Dying Light wraz ze wszystkimi DLC w niskiej cenie (o ile niedawno gry nie odebraliście), a także serię Legacy of Kain czy Telltale The Walking Dead. Polecam szczególnie zainteresować się kultowym i niszowym Nosferatu: Wrath of Malachi i wybitnym Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. Pozycji jest mnóstwo, a ceny zaczynają się od kilku złotych, więc zdecydowanie warto.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie