Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wymiana PS3 i X360 na rabat przy kupnie Xbox One X. Pad gratis!

Microsoft, producent konsoli Xbox, informuje o promocyjnej ofercie zakupu konsoli Xbox One X. Oddając przy zakupie konsole poprzedniej generacji (PS3 lub Xbox 360), klienci otrzymają rabat w wysokości 250 zł na zakup konsoli Xbox One X.

Dodatkowo klienci, którzy skorzystają z oferty do 22 listopada, przy zakupie odbiorą dodatkowy kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox One (szczegółowe warunki oferty są dostępne u sprzedawców). Oferty dostępne są w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, MediaMarkt, X-kom i Komputronik.

Rok po premierze konsoli Xbox One X – jak dotychczas najpotężniejszej konsoli do gier dostępnej na rynku – to świetny czas na wymianę urządzeń starszej generacji, i doświadczenie nowego wymiaru gamingu w prawdziwej jakości 4K.

Xbox One X to najpotężniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie. Urządzenie dysponuje 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K Ultra HD, przy kompatybilnych telewizorach. Dostępne obecnie gry Xbox One wyglądają i działają lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie Full HD 1080p.

Konsola Xbox One X oferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbuowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Konsola Xbox One X otrzmuje również regularne aktualizacje Enhanced, dzieki którym gry wydane już na oryginalnej konsoli Xbox One otrzymują liczne usprawnienia techniczne i wizualne, w tym wyższą rozdzielczość, płynniejsze animacje czy skrócony czas ładowania.

  • Najwydajniejsza konsola na świecie. Dzięki dodatkowym 40% mocy w porównaniu z innymi konsolami możesz cieszyć się wciągającą rozgrywką w prawdziwej jakości 4K.
  • Płynniejsza rozgrywka. Specjalnie zaprojektowany 8-rdzeniowy procesor jest taktowany zegarem 2,3 GHz, pozwalając uzyskać ulepszoną moc obliczeniową, realistyczne szczegóły i płynniejsze interakcje.
  • Większe światy. 12 GB pamięci graficznej GDDR5 poprawia szybkość i wydajność gier, umożliwiając renderowanie większych światów, oddalenie horyzontów i przyspieszenie ładowania.
  • Realistyczne szczegóły. Procesor GPU o wydajności 6 teraflopów sprawia, że środowiska i postaci w rozdzielczości 4K są bardziej realistyczne niż kiedykolwiek wcześniej oraz mają bardziej realistyczne i płynniejsze animacje.
  • Szybsze ładowanie. Przepustowość pamięci wynosząca 326 GB/s sprawia, że grafika gier jest szybciej ładowana i bardziej szczegółowa, dzięki czemu nic nie zakłóci Ci rozgrywki.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%