Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

3 komentarze

Tak wyglądało God of War na PS4 trzy lata temu

Interesujący materiał wideo wypłynął do sieci.

Nie od dziś wiadomo, że nad wielkimi produkcjami pracuje się przez wiele lat. Tym bardziej nie dziwi nas to, że God of War na PS4, które pojawiło się wczoraj w sklepach, było już kilka lat temu w dość zaawansowanej fazie produkcji.

Sony przedstawiło niedawno interesujący materiał wideo, w którym możecie zobaczyć, jak wyglądała gra w 2015. Mowa oczywiście o wczesnej prototypowej fazie. Jak widać, główne założenia gry nie zmieniły się od tego, co widzimy aktualnie, więc projekt od początku miał konkretny kształt. Co ważne, twórcy wiedzieli już trzy lata temu, że kamera umieszczona za bohaterem, to będzie to czego potrzebują.

Zerknijcie koniecznie na materiał wideo poniżej, który w ciekawy sposób pokazuje, jak gra może ewoluować w trakcie procesu produkcyjnego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%