Wydawca GTA V: Xbox Scorpio i PS4 NEO będą dobre dla przemysłu

Prezes Take-Two Interactive nie komentuje plotek, ale…

Wielu graczy zastanawia się pewnie, czy nowe wersje konsol PlayStation 4 oraz Xbox One, o których dużo się ostatnio dyskutuje w sieci, rzeczywiście zostaną zaprezentowane podczas zbliżających się targów E3 2016.


Został o to podpytany Strauss Zelnick – czyli CEO Take-Two Interactive – w trakcie Cowen and Company Technology, Media & Telecom Conference. Jak pisze serwis Gamepur, wydawca GTA V uważa, że nowe konsole to coś nieuchronnego. Czy zobaczymy je już za kilkanaście dni podczas imprezy w Los Angeles?

Czy oczekuję kolejnej iteracji sprzętowej? Tak. Czy uważam, że będzie to dla nas korzystne? Tak. Czy jeśli to się nie stanie, będzie do dla nas coś złego? Nie. Nie mogę komentować tych plotek; to ma znaczenie? Nie – odpowiada wymijająco Strauss Zelnick, cytowany przez portal Gamepur.

Prezes Take-Two Interactive wspomniał również, że będące na topie GTA Online kończy w październiku trzy lata. Zaznaczył, że sieciowy moduł do GTA V nie będzie żył wiecznie. – W pewnym momencie będziemy musieli odpocząć od franczyzy – przyznaje Zelnick, nie zdradzając jednak żadnych terminów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

49 Shares
Share49
+1
Tweet