Dzisiaj premiera oczekiwanych wyścigów. Oglądajcie ostateczny zwiastun

Dzisiaj premiera oczekiwanych wyścigów. Oglądajcie ostateczny zwiastun
Newsy PC PS4 XOne

Jedyny tytuł mogący pochwalić się licencją Rajdowych Mistrzostw Świta.

Wydawnictwo Techland – partner Bigben oraz studia deweloperskiego Kylotonn – z przyjemnością informuje o dzisiejszej premierze WRC 7. Gra nakładem wydawnictwa jest dostępna w polskiej lokalizacji kinowej na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

12 premier gier na obecny tydzień. Piłka nożna, 2x wyścigi, oczekiwane RPG, powrót wielkiej marki…

WRC 7 to jedyny tytuł mogący pochwalić się licencją Rajdowych Mistrzostw Świta. W grze znajdują się wszystkie zespoły i imprezy sezonu 2017, a gracze zasiądą za sterami przebudowanych i bardziej agresywnych „rajdówek”. Licencja to nie tylko 13 prawdziwych rajdów z szeregiem unikalnych odcinków i samochody, posiadające prawie 400 koni. To również stosowna oprawa telewizyjna rajdów, sponsorzy oraz przede wszystkim realni kierowcy, będący idolami dla tysięcy fanów rajdowych zmagań na najwyższym poziomie.

Główne cechy WRC 7:

  • 63 OS-y w 13 lokalizacjach, wierniej oddające te rzeczywiste, w tym odcinki mierzące do 25 km, których przejechanie to nawet 17 minut ciągłej walki na trasie
  • zmiany w fizyce jazdy związane z szeregiem usprawnień wprowadzonych w tegorocznych samochodach, będących najpotężniejszymi rajdowymi maszynami świata
  • podniesiony realizm dzięki na nowo przeniesionym do gry odcinkami
  • tryb split-screen dla dwóch graczy na jednej konsoli, który WRC 7 oferuje jako jedyna gra rajdowa na rynku
  • opcje sieciowe z tygodniowymi wyzwaniami i rywalizacją e-sportową

Premiera WRC 7 już dziś. Samochód Porsche jest dostępny we wszystkich trybach gry poza karierą i własnymi mistrzostwami. WRC 7 nakładem Wydawnictwa Techland pojawia w polskiej lokalizacji kinowej na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Zwiastun premierowy WRC 7:

Źródło: Techland

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie