WRC 6 zapowiedziane. Pierwsze screeny i garść szczegółów

Kolejna odsłona rajdowej serii wjedzie na komputery oraz konsole jeszcze tej jesieni.

Wydawca Bigben Interactive wraz ze studiem Kylotonn Racing Games zapowiedzieli WRC 6, które jesienią tego roku zawita na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Wyścigi mają posiadać pełną licencję na sezon 2016 WRC, zatem zobaczymy prawdziwe nazwiska i samochody, a oprócz tego szeroki wybór kierowców klas WRC 2 i Junior WRC. Ogólnie czeka na nas 14 imprez, w tym po raz pierwszy weźmiemy udział w rajdzie Chin.


Ostatnie osiem miesięcy od wydania WRC 5 spędziliśmy na zbieraniu i analizowaniu wszystkich informacji zwrotnych od społeczności. Wszystko po to, by poprawić doświadczenie w nowej grze i wznieść ją na kolejny poziom. Drogi były zbyt szerokie w WRC 5? Będą węższe i bardziej wyboiste w WRC 6. Odcinki specjalne były czasem zbyt krótkie? Stworzyliśmy nowe dłuższe etapy i przerobiliśmy je, by były jeszcze trudniejsze. Są to nieliczne przykłady ogromnych zmian, jakie zobaczycie w WRC 6 i już teraz jesteśmy pewni, że gracze je docenią – zaznacza Alain Jarniou z Kylotonn Racing Games.

Więcej szczegółów na temat produkcji powinniśmy poznać w czerwcu podczas targów E3. Teraz mamy dla Was klika pierwszych screenów z wczesnej produkcji WRC 6.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

23 Shares
Share23
+1
Tweet