WRC 6 – polskie wydanie, nowości w serii i dynamiczny zwiastun

WRC 6 – polskie wydanie, nowości w serii i dynamiczny zwiastun
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

WRC 6 zadebiutuje na sklepowych półkach już w październiku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Wydawnictwo Techland zajmie się wydaniem WRC 6 na naszym rynku. To kolejna odsłona serii doskonale znanej fanom rajdów i wirtualnego ścigania.

Pierwsza część WRC ukazała się w 2001 roku, najnowsza – WRC 6 – pojawi się już w październiku tego roku (dokładny termin nie jest znany). WRC 6 jest oficjalną pozycją Rajdowych Mistrzostw Świata – zawiera wszystkie 14 imprez sezonu 2016 wraz z Rajdem Polski oraz wszystkich kierowców i zespoły WRC, a także wielu kierowców serii WRC 2 i Junior WRC. WRC 6 powraca w nowej i jeszcze bardziej dopracowanej odsłonie.

Błoto, asfalt, szuter, śnieg, lód – to wszystko wpływa na prowadzenie pojazdu. Wiele zależy od tuningu samochodu, by przystosować go do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych, na zróżnicowanej nawierzchni w trybie dnia i nocy. Już niebawem gracze będą mieli okazję poprowadzić najlepsze oryginalne samochody WRC.

Jedną z najciekawszych nowości w WRC 6 jest możliwość gry na podzielonym ekranie. Tryb ten będzie więc świetną okazją do rywalizacji i wspólnej walki z czasem. Jazdę na podzielonym ekranie zobaczycie na poniższym materiale filmowym, który znajdziecie tuż pod nowym zwiastunem:

Źródło: Techland, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie