WRC 6 – oto dodatek do zamówień przedpremierowych

WRC 6 – oto dodatek do zamówień przedpremierowych
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Chętni na taki bonus?

Wydawnictwo Techland, oficjalny partner BigBen Interactive na rynku polskim, ujawnia dodatki do zamówień przedpremierowych WRC 6. Najnowsza odsłona oficjalnej gry Rajdowych Mistrzostw Świata, zadebiutuje na sklepowych półkach 7 października na PC oraz konsole – PlayStation 4 i Xbox One.

Gracze zamawiający WRC 6 przed premierą otrzymają na wyłączność samochód testowy YARIS WRC, stworzony przez Toyota Gazoo Racing. Toyota brała udział w rajdach WRC w latach 1973-1999, zdobywając czterokrotnie mistrzostwo kierowców oraz trzykrotnie najwyższe podium w zmaganiach producentów.

Po ponad 5000 kilometrów jazd testowych w 2016 roku, Toyota jest gotowa do powrotu do rajdów w 2017, z nowym samochodem YARIS WRC. Auto, wyczekiwane przez fanów rajdów, będzie dostępne we wszystkich trybach gry, włącznie z rozgrywką wieloosobową. Toyota YARIS WRC będzie dostępna już w październiku w grze WRC 6. W regularnych rozgrywkach rajdowych pojawi się w sezonie 2017.

WRC to seria doskonale znana fanom rajdów i wirtualnego ścigania. Jej pierwsza odsłona ukazała się w 2001 roku, najnowsza – WRC 6 – pojawi się już w październiku tego roku. WRC 6 jest oficjalną pozycją Rajdowych Mistrzostw Świata – zawiera wszystkie 14 imprez sezonu 2016 wraz z Rajdem Polski oraz wszystkich kierowców i zespoły WRC, a także wielu kierowców serii WRC 2 i Junior WRC.

Za grę w wersji na komputery PC zapłacimy 199,90 zł. Kto chce kupić wyścigi na PlayStation 4 oraz Xbox One, musi się liczyć z wyłożeniem 259,90 zł.

WRC 6 – polskie wydanie, nowości w serii i dynamiczny zwiastun

Błoto, asfalt, szuter, śnieg, lód – to wszystko wpływa na prowadzenie pojazdu. Wiele zależy od tuningu samochodu, by przystosować go do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych, na zróżnicowanej nawierzchni w trybie dnia i nocy. Już niebawem gracze będą mieli okazję poprowadzić najlepsze oryginalne samochody WRC.

Jedną z najciekawszych nowości w WRC 6 jest możliwość gry na podzielonym ekranie. Tryb ten będzie więc świetną okazją do rywalizacji i wspólnej walki z czasem. Jazdę na podzielonym ekranie zobaczycie na poniższym materiale filmowym, który znajdziecie tuż pod nowym zwiastunem:

Źródło: Techland

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie