Wolfenstein III nie jest zbyt odległe. Bethesda uspokaja fanów serii

Wolfenstein III coraz bliżej
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Bethesda uspokaja graczy czekających na Wolfenstein III. Kontynuacja przygód Blazkowicza z całą pewnością za jakiś czas trafi do fanów.

Bethesda ponownie puszcza oko fanom serii Wolfenstein. Pete Hines, starszy wiceprezes ds. globalnego marketingu i komunikacji w firmie, wypowiedział się na temat kontynuacji cyklu. Hines stwierdził, że na razie nie może niczego ogłosić, ale sam chętnie ograłby Wolfenstein III i zdecydowanie nie mamy się o co martwić.

Jeśli chodzi o Wolfensteina lub, szczerze mówiąc, jakąkolwiek inną franczyzę, co do której nie mamy jeszcze ogłoszonych planów, nie zmieni się to do czasu, aż dojdziemy do punktu, w którym będziemy chcieli o nich rozmawiać. Ale możesz umieścić mnie na czele listy ludzi, którzy chcą zobaczyć kolejną grę Wolfenstein, więc nie ma się czym martwić.

– powiedział Pete Hines w rozmowie z GameSpot

To już kolejny raz, kiedy Hines wypowiada się na temat nowej części Wolfenstein. O ile – jak sam stwierdził – nie usłyszymy na razie nic o nowej grze, raczej nie jest ona specjalnie odległa.

Co więcej, nie zdziwiłbym się, gdyby gra ukazała się jeszcze w ciągu najbliższych dwóch czy trzech lat. Pamiętajmy, że Machine Games nadal nie rozpoczęło pełnej produkcji gry Indiana Jones. Oznacza to, że studio najpewniej rozwija teraz inny, nieogłoszony projekt. Wolfenstein III jest chyba najbardziej prawdopodobnym typem. Na razie musimy jednak poczekać na bardziej jednoznaczne ogłoszenia.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie