Sherlock Holmes wkrótce ruszy na przygodę rodem z opowiadań Lovecrafta. Oto stara-nowa gra Frogwares

Sherlock Holmes: The Awakened dostanie remake
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Po bardzo udanym Sherlock Holmes: Chapter One przyszła pora na coś nieco mroczniejszego. Studio Frogwares zapowiedziało, że przygotowuje remake Sherlock Holmes The Awakened.

Odświeżenie produkcji z 2006 roku będzie co prawda bazować na oryginale, ale ma doczekać się istotnych zmian w fabule. Fani twórczości H. P. Lovecrafta powinni mieć ten tytuł na oku.

Mamy przyjemność ogłosić Sherlock Holmes The Awakened, pełny remake i znaczące przerobienie naszego crossovera Lovecraft-Sherlock z 2006 roku.
Pełen remake od podstaw, przerobiony tak, aby był kontynuacją historii młodego Sherlocka i łamiących umysł horrorów, z którymi on i Watson zmierzyli się w swojej pierwszej dużej wspólnej sprawie.

– informuje Frogwares

Studio Frogwares wkrótce opublikuje pełny zwiastun gry. Niedługo ma ruszyć także kampania na Kickstarterze, która ma zapewnić zespołowi środki na dokończenie prac nad rozwojem gry. Na ten moment nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery.

Oryginalne The Awakened rozgrywało się w 1984 roku, kiedy to słynny detektyw oraz jego nie mniej popularny towarzysz prowadzili śledztwo w sprawie tajemniczych zaginięć, za które odpowiadały mroczne siły rodem z twórczości Lovecrafta.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie