„Syn mnie poprosił: tato, nie sp***dol tego”. Władca pierścieni: Pierścienie władzy już po światowej premierze

Władca pierścieni Pierścienie władzy - Jeff Bezos na światowej premierze
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Tuż przed premierą serialu Władca pierścieni: Pierścienie władzy Jeff Bezos zdradził, jaką prośbę w związku z produkcją miał jego syn.

Założyciel Amazonu pojawił się na światowej premierze nadchodzącego serialu z uniwersum Władcy Pierścieni. Przy tej okazji opowiedział także nieco więcej o tym, jak praca nad tytułem wyglądała z jego perspektywy. Jak wiadomo, Bezos jest nie tylko szefem zarządu spółki Amazon, ale także wielbicielem fantastyki, ze względu na co miał osobiście angażować się w negocjacje związane z licencją na adaptację; nic więc dziwnego, że całą sprawę traktuje dość osobiście.

Portal Deadline przytoczył kilka wypowiedzi Bezosa, które rzucają nowe światło na nadchodzącą produkcję. Założyciel spółki nie stronił od żartów:

„Marzeniem każdego showrunnera jest otrzymanie od szefa zarządu notatek do wczesnych wersji scenariusza, oni to uwielbiają. Chcę podziękować wam obu [showrunnerami serialu są J.D. Payne oraz Patrick McKay – przyp. red.] za słuchanie, kiedy mogłem pomóc, ale przede wszystkim muszę podziękować za ignorowanie mnie we właściwych momentach”.

Bezos podzielił się także dość dosadną „prośbą”, jaką skierowało do niego jego własne dziecko:

„Mój syn jest wielkim fanem Tolkiena, więc kiedy Amazon się zaangażował, przyszedł do mnie, spojrzał mi prosto w oczy i powiedział: <<Tato, proszę, nie sp***dol tego”.

Serial Władca pierścieni: Pierścienie władzy zadebiutuje już jutro na platformie Amazon Prime Video. Zgodnie z harmonogramem emisji w dniu premiery do widzów trafią dwa początkowe odcinki sezonu.

Od lewej: Rosemary Tolkien, Michael Tolkien, Jeff Bezos, Patrick McKay, Jennifer Salke, J.D. Payne. Zdjęcie: Andrew Timms/Prime Video
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie