Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – jest harmonogram emisji. W dniu premiery zobaczymy dwa odcinki

Władca Pierścieni Pierścienie Władzy - poznaliśmy harmonogram emisji
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Wiadomo już, w jakim trybie emitowany będzie nadchodzący serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy na platformie Amazon Prime Video.

Jako że do premiery można już odliczać dni, serwis zaprezentował harmonogram emisji poszczególnych odcinków. W tym przypadku zrezygnowano bowiem ze znanego już schematu, zgodnie z którym w streamingu pojawia się od razu cały sezon. Pierścienie Władzy będziemy więc oglądać w trybie klasycznym, z nowymi odcinkami debiutującymi w tygodniowych odstępach – za wyjątkiem tych początkowych. Na start przewidziano dwa odcinki, dzięki czemu łatwiej będzie się wciągnąć w oglądanie.

Godzina debiutu serialu w serwisie zależy od strefy czasowej. W części Stanów Zjednoczonych pierwsze odcinki będą dostępne 1 września o 21:00 lokalnego czasu, w Polsce w tym momencie będzie natomiast 3:00 w nocy dnia następnego. Wtedy też będziemy mogli obejrzeć początek nadchodzącego serialu. Pełną rozpiskę wraz z godzinami premiery czasu polskiego znajdziecie poniżej:

  • odcinki 1 i 2 – 2 września, 03:00
  • odcinek 3 – 9 września, 06:00
  • odcinek 4 – 16 września, 06:00
  • odcinek 5 – 23 września, 06:00
  • odcinek 6 – 30 września, 06:00
  • odcinek 7 – 7 października, 06:00
  • odcinek 8 – 14 października, 06:00

Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zapowiada się naprawdę przepięknie. Swój udział miał w tym z pewnością ogromny budżet; Amazon nie szczędził tu pieniędzy na produkcję. Dzięki temu możemy spodziewać się świetnego widowiska, które nadejdzie już za nieco ponad dwa tygodnie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie