Tajemnicza gra w świecie Władcy Pierścieni ląduje pod skrzydłami firmy-matki twórców GTA

Władca Pierścieni - nowa gra zostanie wydana przez Private Division
Newsy PC PS5 Xbox Series

Władca Pierścieni już wkrótce dostanie kolejną sporą grę i właśnie poznaliśmy jej wydawcę. Tytułem Weta Workshop zaopiekuje się oddział wydawniczy Take-Two Interactive, Private Division.

Ogłoszona w zeszłym roku produkcja studia, które zajmowało się wcześniej efektami specjalnymi do filmowych adaptacji dzieł Tolkiena (w tym do nadchodzącego serialu), otrzyma wsparcie giganta branży, który zajmie się jej wydaniem. Szef Private Division pochwalił pracę Weta Workshop.

Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z Weta Workshop w celu wydania gry osadzonej w tak niezwykłym i sławnym uniwersum. Marka Władca Pierścieni jest domem dla tak wielu niezwykłych historii, a żaden podmiot nie jest lepiej przygotowany niż zespół Weta Workshop do stworzenia wyjątkowego, nowego doświadczenia w grze opowiadającej o Śródziemiu.

powiedział szef Private Division, Michael Worosz

Przedstawicielka studia ujawniła, że nowa gra osadzona w świecie Władcy Pierścieni ma być niepodobna do wcześniejszych growych tytułów z uniwersum Tolkiena. Na więcej szczegółów będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.

To zaszczyt tworzyć nową grę osadzoną w Śródziemiu, zwłaszcza tak odmienną od tego, w co fani grali wcześniej. Jako fani, jesteśmy podekscytowani, że gracze będą mogli odkrywać Śródziemie w sposób, w jaki nigdy wcześniej tego nie robili, oraz że będziemy mogli zapoznać nowych fanów z magią Władcy Pierścieni.

– komentuje szefowa działu interaktywnego Weta Workshop, Amie Wolken

Nie znamy jeszcze oficjalnego tytułu ani platform docelowych gry od Weta Workshop. Tajemnicza produkcja ma zadebiutować w 2024 roku podatkowym.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie