Serial Władca Pierścieni od Amazon - kadr

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Hobbici opuszczą Nową Zelandię. 2. sezon Władcy Pierścieni od Amazon zmienia lokację

Jeszcze nie było premiery choćby jednego odcinka, a już wiadomo co nie co o 2. sezonie. Władca Pierścieni od Amazon zmieni wówczas lokalizację zdjęć.

Sytuacja jest wyjątkowa, bowiem zarówno trylogię Petera Jacksona, jak i 1. sezon serialu, kręcono w Nowej Zelandii. Zdjęcia do kolejnej odsłony produkcji Amazonu przeniosą się jednak do Wielkiej Brytanii. Tam będą powstawać w dwóch miejscach: Bray Film Studios oraz dawnym lotnisku Bovingdon Airfield. Na uwagę zasługuje zwłaszcza druga lokacja – to właśnie tutaj odtworzono koncert Queen podczas Live Aid, który mogliście zobaczyć w filmie Bohemian Rhapsody.

Jak już wiemy, akcję serialu na podstawie prozy J. R. R. Tolkiena umieszczono tysiące lat przed wydarzeniami z trylogii Jacksona. Władca Pierścieni pojawi się na platformie Amazon we wrześniu 2022.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%