Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy doczeka się 3. sezonu, a nawet nie było drugiego

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy z 3. sezonem, a nie było nawet drugiego | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Amazon najwyraźniej mocno wierzy w serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Showrunnerzy produkcji już podpisali umowę na dostarczenie 3. sezonu.

Być może Was to ominęło, ale niezwykle długo oczekiwany serial aktorski w uniwersum LotR-a okazał się nie do końca tym, na co liczyli fani. Finalnie mało kto dotrwał do zakończenia pierwszego sezonu, a do tego w sieci dało się znaleźć mnóstwo niepochlebnych opinii. Kontrowersji co nie miara, ale nie zraziło to showrunnerów, którzy już teraz zobowiązali się dostarczyć trzeci sezon.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy oficjalnie z trzecim sezonem

To o tyle ciekawe, że nie było nawet drugiego. Do tej pory Amazon zapowiadał, że kontynuacja historii trafi na platformę jeszcze w 2024 roku. Nie wiemy jednak, czy te plany nadal są aktualne. Jak informuje IGN, serwis streamingowy miał już teraz zamówić także i trzeci sezon. W oświadczeniu prasowym przesłanym do redakcji przedstawiciele Amazona potwierdzają te rewelacje.

Rozpoczęliśmy tę niezwykłą podróż z JD i Patrickiem ponad pięć i pół roku temu i nigdy nie oglądaliśmy się za siebie. Nadal jesteśmy zdumieni zakresem i skalą ich wizji oraz ogromnym globalnym sukcesem osiągniętym przez Władcę Pierścieni: Pierścienie Władzy w swoim rekordowym pierwszym sezonie. Nie możemy się doczekać, aż klienci Prime Video doświadczą epickiej przygody i dramatu o wysokiej stawce, które JD i Patrick kontynuują budować w drugim sezonie i kolejnych. Oczywiście studio jest podekscytowane przedłużeniem naszej ogólnej umowy z tymi genialnymi kreatywnymi umysłami, ponieważ nadal realizują swoją pasję do opowiadania wspaniałych historii

– napisał w komunikacie prasowym szef działu telewizyjnego Amazon MG Studios, Vernon Sanders

Na razie jednak nie ma żadnych konkretów i zapewne nie doczekamy się ich zbyt szybko. Showrunnerzy nie usiedli nawet ze scenarzystami, a jedynie zaczęli “łamać początkowy zarys historii”. To jednak pierwsze oficjalne informacje o trzecim sezonie produkcji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie