Wielka modyfikacja do Wiedźmina gotowa do pobrania

Mod zatytułowany Powrót Białego Wilka m.in. poprawia wygląd bohaterów.

Pracę nad nieoficjalnym projektem trwały od długiego czasu, przy czym na przestrzeni lat zmieniała się jego wizja. Na początku planowano przede wszystkim przebudować interfejs, w zakres którego wchodził: dziennik, ekwipunek i ekran medytacji. Na tym jednak nie poprzestano, kontynuując wysiłek zmierzający do bardziej kompleksowego usprawnienia Wiedźmina.

Wygląd postaci takich jak Geralt, Jaskier czy  Triss został udoskonalony.  Wyposażenie czy wiedźmińskie kurtki także prezentują się bardziej okazale. Co więcej zaimplementowano do gry przerywniki filmowe, które zostaną wyświetlone w karczmach. W tym miejscu wszyscy zainteresowani mogą pobrać niezbędne pliki udostępnione przez twórców w serwisie Nexus, by móc cieszyć się produkcją w nowej jakości.


Wiedźmin to kultowa gra RPG wydana w 2007 roku, za którą odpowiada polskie studio CD Projekt RED. Tytuł oczarował nie tylko rodaków, ale również obcokrajowców, zdobywając wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

3 Shares
Share3
+1
Tweet