Wiedźmińskie Opowieści od dzisiaj na Nintendo Switch

0 komentarzy

Niespodziewanie, bez szumnych zapowiedzi, w Nintendo eShop pojawia się Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści.

Najpierw sam Wiedźmin 3, a teraz i Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści możemy ogrywać na konsoli Nintendo Switch. Studio CD Projekt RED poinformowało o tym fakcie kilka minut temu. Gra została wyceniona na 19,99 dol.

Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy turowe, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Bohaterką historii jest Meve – zaprawiona w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Stojąc w obliczu inwazji ze strony Cesarstwa Nilfgaardu, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie.

Wraz z Wojną Krwi dostępny jest zestaw cyfrowych dodatków. Zawiera on m.in. oficjalną ścieżkę dźwiękową z gry, szkice koncepcyjne, a także opisaną mapę królestwa Lyrii. Szczegóły na temat tego w jaki sposób gracze mogą odebrać dodatki znajdują się na dedykowanej stronie.

A teraz pora na zwiastun premierowy!

Źródło: CD Projekt, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się