Serial Wiedźmin od Netflix - Geralt z Rivii

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

3. sezon Wiedźmina o krok bliżej. Wiadomo już, kiedy ruszą zdjęcia

Wiadomo już, kiedy rozpoczną się zdjęcia do kolejnej odsłony serialu Wiedźmin – sezon 3 ruszy z produkcją w marcu 2022 roku.

Trzeba przyznać, że twórcy tytułu mają naprawdę ambitne plany. Powstają już przecież spin-offy takie jak Rodowód krwi, anime z seksownym Vesemirem, a ponadto poszczególne osoby związane z produkcją żartobliwie wspominają o możliwych siedmiu sezonach właściwego serialu. Czy ostatecznie rzeczywiście wyjdzie ich 7, jak na razie nie wiemy; jesteśmy już jednak o krok bliżej 3. odsłony.

W okolicach premiery najnowszego sezonu było już wiadomo, że scenariusze kolejnych odcinków są gotowe. Nie pozostało zatem nic innego, jak tylko ruszyć na plan, co ma nastąpić w marcu 2022 roku. Niestety nadal borykamy się z pandemią Covid-19; choćby z tego tylko względu nie ma pewności, że ekipie uda się dotrzymać terminów. Jeśli jednak wszystko pójdzie sprawnie, serial Wiedźmin, a dokładniej sezon 3, powinien zakończyć etap zdjęć w sierpniu 2022 roku.

Najnowszą odsłonę produkcji, czyli wszystkie odcinki 2. sezonu, możecie oglądać na Netflix. Niedługo, bo jeszcze w tym roku, na platformie zadebiutuje również pierwszy aktorski spin-off serialu, czyli wspomniany już Wiedźmin: Rodowód krwi. Twórcy nie podali niestety, kiedy dokładnie odbędzie się premiera. Tytuł zapowiada się wyjątkowo ciekawie; akcja jest osadzona setki lat przed wydarzeniami z gier i książek. W spin-offie poznamy historię pierwszego wiedźmina, a także prześledzimy wydarzenia, które wywołały Koniunkcję Sfer.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się