Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu Wiedźmina. Ekipa kręci obecnie we Włoszech

Geralt na Płotce w serialu Wiedźmin
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Wiedźmin przygotowuje się już na sezon 3. Zdjęcia do nowej odsłony wystartowały wczoraj we Włoszech.

Portal Redanian Intelligence informuje, że ekipa filmowa ruszyła już zgodnie z planem ze zdjęciami do kolejnego sezonu hitu Netfliksa. Prace wystartowały wczoraj, równo rok po ostatnim klapsie na planie drugiej odsłony. Ekipa kręci obecnie w Alpach nad Laghi di Fusine, czyli malowniczym kompleksem dwóch jezior. Następnie przeniosą się m.in. do Predjamskiego Gradu w Słowenii, na masyw Nanos oraz w nieokreśloną jeszcze ściśle lokację w Chorwacji.

Już kilka dni temu portal informował, że Wiedźmin i jego ekipa kręcąca sezon 3 byli widziani w słoweńskiej miejscowości Kranjska Gora. Okazuje się jednak, że tam zlokalizowano wyłącznie bazę wypadową lub miejsce dla koni. Choć Kranjska Gora jest wyjątkowo malownicza, jej krajobrazów w serialu nie zobaczymy.

Etap zdjęciowy powinien zakończyć się w sierpniu lub wrześniu 2022 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy 3. sezon zadebiutuje na platformie Netflix.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie