Czworo nowych aktorów w obsadzie 3. sezonu Wiedźmina. Wcielą się w znane postaci z uniwersum

Wiedźmin - powstaje już sezon 3
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

Ekipa serialu Wiedźmin tworzy obecnie sezon 3. Wiadomo już, że w produkcji pojawi się kilka nowych – i znajomych twarzy.

Prace nad kolejną odsłoną hitu Netfliksa trwają od końca marca. Ekipa zakończyła już zdjęcia we Włoszech i na Bałkanach, by przenieść się z powrotem do Wielkiej Brytanii. Jako że to już kolejny etap powstawania nowej odsłony Wiedźmina, ujawniono przy okazji nazwiska czwórki aktorów, którzy dołączą do produkcji. Obsadzono tym samym kolejne ważne dla historii postaci.

Jedną z nich jest Milva, utalentowana łuczniczka dobrze znana wielbicielom serii. W bohaterkę wcieli się Meng’er Zhang, którą możecie znać choćby z filmu Marvela Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Zagrała tam Xialing, siostrę głównego bohatera. W roli Radowida obsadzono Hugh Skinnera. Brytyjskiego aktora można było dotychczas zobaczyć m.in. w filmach Mamma Mia! Here We Go Again i Nędznicy, a także w serialu Fleabag. W produkcji pojawi się również Mistle, a w nią wcieli się Christelle Elwin (Half Bad, Bloods). Ostatnim dodatkiem w tytule jest najprawdopodobniej zupełnie nowa postać, stworzona specjalnie na potrzeby serialu. Opis Gallatina fanom przywiódł jednak na myśl Isengrima, możliwe więc, że nie jest to bohater całkowicie nieznany. Gallatina zagra natomiast Robbie Amell, którego mogliśmy zobaczyć choćby w filmie Resident Evil: Witajcie w Raccoon City.

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy Wiedźmin powróci na sezon 3 na platformę Netflix.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie