Wiedźmin dostanie oficjalną książkę z przepisami. Komu rybkę ze Skellige?

Wiedźmin - książka z przepisami
Newsy

Wiedźmin to świetna seria gier, której żywy świat chce się zwiedzać godzinami. Zastanawialiście się kiedyś jednak, jak smakują potrawy, którymi raczą się mieszkańcy Novigradu, Oxenfurtu i innych regionów Kontynentu? Wkrótce będziecie mogli się przekonać.

CD Projekt RED zapowiedziało książkę The Witcher Cookbook. Znajdziemy w niej przepisy inspirowane grami Redów, które przygotowały Anita Sarna i Karolina Krupecka.

Książką z wiedźmińskimi przepisami zadebiutuje 25 października i wyceniono ją na 35 dolarów. Niestety, na razie będziemy musieli zadowolić się wydaniem w języku angielskim. Jeśli chodzi o ewentualną polską wersję książki, CD Projekt poinformowało, że na razie nie jest w stanie nic obiecać. Jeśli coś się w tej sprawie zmieni, z pewnością o tym usłyszymy.

Wybierz się w kulinarną podróż po fantastycznym świecie Wiedźmina, korzystając z przemyślanych, pełnych smaku przepisów inspirowanych rozbudowanym settingiem, postaciami i historią Wiedźmina. W tej pięknie sfotografowanej książce kucharskiej Anita Sarna i Karolina Krupecka, twórczynie uwielbianych przez fanów blogów kulinarnych Nerds’ Kitchen i Witcher Kitchen, dzielą się swoimi skrupulatnie sprawdzonymi, wciągającymi przepisami, które pozwolą fanom skosztować różnych smaków, jakich może spróbować wiedźmin przemierzający krainę w poszukiwaniu potworów do zabicia i monet do zdobycia.

– czytamy w opisie książki

W książce znajdziemy nie tylko przepisy z największych krain Kontynentu, ale też mniej znane posiłki. Opis produktu wskazuje, że pozycja zaprezentuje nam nawet przekąski, jakie wiedźmini pichcą za grubymi murami Kaer Morhen. Wszystko super, ale mam nadzieję, że autorki książki nie zapomniały o spirytusie pół na pół z Białą Mewą.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie