Wiedźmin od Netflix. Zobaczcie pierwsze zdjęcia zza kulis serialu

0 komentarzy

Serwis Lapalma.pl publikuje zdjęcia przedstawiające kulisy serialu Wiedźmin od Netflix.

Dwa dni temu pisaliśmy, że ekipa odpowiedzialna za serial Wiedźmin od Netflix znajduje się obecnie na wyspie La Palma należącej do archipelagu Wysp Kanaryjskich. O sprawie pisał jako pierwszy serwis Lapalma.pl, który donosił, że najpierw na wyspę przyleciał prywatny odrzutowiec z Henrym Cavillem, który wcieli się w Geralta, a nocą do brzegów La Palmy dobił prom z Gran Canarii (gdzie wcześniej kręcono zdjęcia) wyładowany sprzętem. Mogliśmy zobaczyć krótkie wideo z promu (niezbyt ekscytujące, ale zawsze) oraz piękne widoki, które posłużą jako tło akcji do serialu Wiedźmin.

Teraz Lapalma.pl ma kolejny kąsek dla fanów Białego Wilka czekających na serial od Netflix. Choć reporterzy wspomnianego serwisu podpisali cyrograf niejawności, jeden z czytelników portalu (który żadnych umów nie podpisywał) zrobił kilka zdjęć zza kulis, na których widać aktorów przebranych w stroje z wiedźmińskiej epoki.

Możemy być pewni, że to nie koniec wieści od Lapalma.pl. Ekipa kręcąca serial zabawi jeszcze na wyspie przez jakiś czas:

  • 13 marca 2019 La Cumbrecita i Llano del Jable, El Paso
  • 14 marca 2019 Riachuelo i tereny Virgen del Pino, El Paso
  • 15 marca 2019 La Cumbrecita i Llano del Jable, El Paso
  • 16 marca 2019 Roque de los Muchachos, Garafía
  • 18 i 19 marca 2019 Juan Adalid, Garafía
  • 20 marca 2019 La Zarza, Garafía 21 marca 2019 Los Tilos, San Andrés i Sauces
  • 22 marca 2019  Cubo de la Galga, Puntallana
  • 24, 25, 26 i 27 marca 2019 La Zarza, Garafía

Serial Wiedźmin Netflixa pojawi się na ekranach telewizorów w 2019 roku, choć konkretna data premiery nie została jeszcze ustalona. Wiadomo również, że pierwszy sezon serialu ma się składać z 8 odcinków.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się