Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin od Netflix. Powalające scenerie, nocna przeprawa i nowe zdjęcia z planu

Serial Wiedźmin od Netflix robi się pełną parą i nowe zdjęcia będą kręcone w niesamowicie pięknych sceneriach wyspy La Palma.

Od pewnego czasu ekipa Netflix’a odpowiedzialna za serial Wiedźmin znajduje się na Wyspach Kanaryjskich. Dopiero co mieliśmy zdjęcia z planu, które wykonano na wyspie Gran Canaria wspomnianego archipelagu. Mogliśmy spojrzeć m.in. na Yennefer oraz  Tomasza Bagińskiego, który bierze udział w pracach nad serialem i znajduje się na planie. Teraz cały sprzęt został przetransportowany na kolejna wyspę – piękną La Palma.

Serial Wiedźmin od Netflix. Scenerie niesamowite!

Jak donosi serwis lapalma.pl, na wyspę przyleciał prywatny odrzutowiec z Henrym Cavillem, który wcieli się w Geralta. Ostatniej nocy do brzegów La Palmy dobił również prom z Gran Canarii wyładowany sprzętem. Wspomniany serwis nagrał krótkie wideo (poniżej), gdzie możemy zobaczyć samochody z ekipą serialu opuszczające pokład. Niby nic wielkiego, lecz świadczy to o rozmachu produkcji oraz tym, że Netflix nie szczędzi pieniędzy.

Lapalma.pl podaje, że przez kolejne 2 tygodnie saga Sapkowskiego będzie kręcona w tak spektakularnych lokalizacjach jak: La Cumbrecita, La Zarza, Roque de los Muchachos, Cubo de la Galga i Juan Adalid.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć ze wspomnianymi miejscami (źródło: Lapalma.pl). Trzeba przyznać, że robią naprawdę duże wrażenie i o piękne widoki w serialu Wiedźmin możecie być spokojni. Zaraz za widoczkami wrzucamy kilka zdjęć z planu serialu Wiedźmin, które pochodzą jeszcze z Gran Canarii. Niby ten sam region świata, lecz totalnie odmienne krajobrazy.

Lapalma.pl przedstawia również harmonogram na kolejne dni, gdzie znajdzie się ekipa kręcąca zdjęcia do serialu Wiedźmin:

  • 13 marca 2019 La Cumbrecita i Llano del Jable, El Paso
  • 14 marca 2019 Riachuelo i tereny Virgen del Pino, El Paso
  • 15 marca 2019 La Cumbrecita i Llano del Jable, El Paso
  • 16 marca 2019 Roque de los Muchachos, Garafía
  • 18 i 19 marca 2019 Juan Adalid, Garafía
  • 20 marca 2019 La Zarza, Garafía 21 marca 2019 Los Tilos, San Andrés i Sauces
  • 22 marca 2019  Cubo de la Galga, Puntallana
  • 24, 25, 26 i 27 marca 2019 La Zarza, Garafía

Wiemy już, że serial Wiedźmin Netflixa pojawi się na ekranach telewizorów w 2019 roku, choć konkretna data premiery nie została jeszcze ustalona. Wiadomo również, że pierwszy sezon serialu ma się składać z 8 odcinków. Pewnie niektórzy pomyślą – skoro mówi się o pierwszym sezonie, to kolejne mamy jak w banku. Praktyka jednak pokazuje, że nie zawsze tak jest, a słabe projekty, które się nie zwracają, potrafią zostać odłożone na półkę. Z Wiedźminem powinno być inaczej.

Serial Wiedźmin Netflixa z kolejnymi sezonami?

Dziennikarz KC Walsh, którego przecieki potwierdzały się już w przeszłości, pisał pod koniec zeszłego roku na Twitterze, że Netflix jest zadowolony z powstającego serialu i powinien dać zielone światło na kolejne sezony.

Wygląda na to, że Netflix jest bardzo zadowolony z serialu Wiedźmin i możemy zobaczyć zielone światło na wiele sezonów, które zostaną zamówione przed rozpoczęciem pierwszego lub wkrótce potem – czytamy we wpisie KC Walsh.

Nie są to oficjalne wieści, lecz znając renomę marki Wiedźmin i ogromną bazę samych graczy, którzy szaleją za Geraltem, można podejrzewać, że oczekiwany serial będzie miał milionową widownię.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%