Wiedźmin od Netflix – nowe zdjęcia z serialu, trailer wkrótce

Temat serialu Wiedźmin od Netflix trochę ostatnio ucichł, lecz możemy mieć pewność, że niedługo ponownie się od niego nie odgonimy.

Netflix pokazał kilka pięknych ujęć z oczekiwanego serialu, które możecie znaleźć w poniższej galerii. Mamy dziedziniec zamku w Cintrze, jest Geralt oraz Ciri w zimowej scenerii. Do tego świetny kadr Białego Wilka na Płotce oraz szpony ubitego potwora (bazyliszek?), przytwierdzone do siodła jako trofeum.

Wiedźmin od Netflix – szykujcie się na nowy trailer

Choć dzisiaj mamy dla Was jedynie zdjęcia (oraz dwie grafiki), już niedługo będziemy mogli spojrzeć na nowy zwiastun Wiedźmina od Netflix. Filmik ma zostać pokazany podczas imprezy Luccca Comics and Games, zaplanowanej na dni 30 października – 4 listopada.

Na pokazie pojawi się sam Andrzej Sapkowski i bardzo możliwe, że w końcu poznamy dokładną datę premiery serialu. Póki co, Netflix opublikował rozpiskę premier na listopad 2019 i wśród nich nie znajdziemy serialu z Wiedźminem. Wcześniejsze plotki wskazywały, że wszystkie 8 odcinków zostanie wyemitowanych w grudniu i wydaje się, że jest to najpewniejsza opcja.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.